Płatny staż w dziale Master Data (Administracji Danymi Podstawowymi)

ZF Group

Częstochowa

6 dni temu

Work at the forefront of automotive innovation with ZF, one of the world’s leading automotive suppliers.

Miejsce pracy; Częstochowa

Obowiązki:

  • Zarządzanie danymi kont klientów i dostawców w systemach ERP;
  • Procesowanie codziennych zapytań i wniosków związanych z danymi;
  • Wsparcie migracji danych (przegląd, standaryzacja, walidacja danych);
  • Analiza i poprawa jakości danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny, znajomość  innego języka będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP;
  • Ponadto bardzo cenimy: zaangażowanie i energię do działania, zdolności analityczne, dobrą organizację pracy, umiejętności pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Rozwój zawodowy;
  • Pakiet wdrożeniowy – pełne przeszkolenie oraz wsparcie doświadczonych managerów
  • i pracowników, którzy zadbają, byś dobrze czuł się podczas wykonywania nowo powierzonych zadań;
  • Pakiet MY Benefit: możliwość korzystania z karty sportowej, opcja zrealizowania zakupów
  • w wybranych sklepach;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
  • Dobrą atmosferę pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."