Płatny Staż w Logistyce Kontraktowej (Magazyn/Linia Pakująca)
Logwin Poland Sp. z o.o.
Piaseczno
praktykant/stażysta
pełny etat
umowa o staż/praktykę
1 dzień temu

Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych. Realizujemy usługi z dwóch segmentów działalności: logistyka magazynowa i spedycja. Tworzymy usługi i procesy idealnie dopasowane do wymagań Klientów. Potwierdzeniem rozwoju naszej firmy jest stale rosnący zespół profesjonalistów i młodych entuzjastów branży TSL.

Zapraszamy na płatny, 3-miesięczny staż podczas którego wykorzystasz swoją wiedzę zdobytą na studiach w praktyce. Ponad 70% naszych Stażystów, po zakończonym stażu zostaje z nami na dłużej.

Miejsce pracy: Piaseczno
Jakie zadania na Ciebie czekają:
  • Będziesz wspierał dział linebalancing w procesie optymalnego rozłożenia towaru na linii pakującej (Excel)
  • Analizowanie poprawności przypisani do stacji pod względem specyfiki artykułów (Excel)
  • Pomoc w analizie rozmieszczenia produktów w magazynie (Excel)
  • Pomoc w tworzeniu raportów i zestawień dotyczących KPI pracowników magazynu (Excel)
  • Pomoc w pracach biura magazynu
Oferujemy:
  • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy
  • Zdobycie praktycznej wiedzy od naszych doświadczonych pracowników
  • Uzyskanie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji, mającej dostęp do nowoczesnych rozwiązań logistycznych
  • Interesujące zadania w towarzystwie miłego i życzliwego zespołu
Kogo poszukujemy:
  • Osób zainteresowanych zdobywaniem doświadczenia zawodowego w zakresie logistyki magazynowej
  • Umiejętność analizy dokumentów
  • Dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych
  • Dyspozycyjnych 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku
  • Świetnie organizujących swój czas pracy, dla których wykonywanie obowiązków z zaangażowaniem i dokładnością będzie kwestią oczywistą

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Dlaczego warto?

Logwin Poland istnieje w Polsce od 2003 roku, ale historia Grupy Logwin, której jesteśmy częścią, sięga aż 1877 roku. To właśnie globalne doświadczenie daje nam solidne podstawy do realizacji obsługi logistycznej na najwyższym poziomie. Dodając do tego świadomość ciągłego rozwoju branży, wypracowaną precyzję, zaangażowanie i wiedzę, zdobyliśmy zaufanie największych marek.

Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych dla Naszych Klientów. Realizujemy usługi z dwóch segmentów działalności: logistyka magazynowa oraz spedycja.

Proces rekrutacji

Krok Przeszukanie bazy CV
Krok Publikacja ogłoszenia i zbieranie CV
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Spotkanie z kierownikiem obszaru
Krok Informacja zwrotna