Płatny staż wakacyjny - Asystent / Asystentka w dziale kontroli wewnętrznej
METRO Global Solution Center Sp. z o.o.
Szczecin
praktykant/stażysta / asystent
2 dni temu

Studiujesz? A może uczysz się, właśnie kończysz technikum lub jesteś absolwentem uczelni wyższej? Chcesz nabyć cenne doświadczenie zawodowe i poznać kontrolę wewnętrzną w praktyce podczas płatnego wakacyjnego stażu? Jeśli tak, szukamy właśnie Ciebie! :)

 

W METRO mówimy 'We make it count' ponieważ nasza księgowość to nie tylko liczby, sprawiamy, że liczy się coś więcej. Mamy już prawie 400 pracowników, obsługujemy nasze marki handlowe MAKRO Cash&Carry w 24 krajach na całym świecie, w Szczecinie działamy od 10 lat, a w naszym wewnętrznym badaniu zaangażowania, niemal 90% naszych pracowników przyznało, że praca w METRO jest znacząca oraz pozwala się rozwijać.

 

Dołącz do nas, poczuj ducha 'We make it count' i twórz społeczność METRO, dla której w księgowości zawsze liczy się coś więcej.

 

Płatny staż wakacyjny – Asystent/ka w dziale kontroli wewnętrznej
Płatny staż wakacyjny - Asystent / Asystentka w dziale kontroli wewnętrznej
Workplace: Szczecin

Czego potrzebujesz, żeby do nas dołączyć?

  • Zdolności analitycznych
  • Skrupulatności
  • Znajomości angielskiego na poziomie min. B1
  • Chęci uczenia się
  • Otwartości, rzetelności, umiejętności współpracy

A w czym wesprzesz nasz zespół Internal Control Finance podczas stażu?

  • Przygotowywaniu i aktualizacji dokumentacji procesowej
  • Przygotowywaniu prezentacji
  • Bieżących zadaniach zespołu i osiąganiu wspólnych celów :)

A po stażu... może z nami zostaniesz? :)


Najlepsze osoby mają szansę otrzymać ofertę stałego zatrudnienia. Kontynuuj naukę i zdobywaj doświadczenie!

Aplikuj już dziś! Prześlij swoją aplikację za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Aplikuj teraz

Poznaj

METRO Global Solution Center sp. z o.o.

METRO Global Solution Center jest odpowiedzialne za procesy finansowo-księgowe dla METRO, wiodącej międzynarodowej firmy hurtowej z siedzibą w Niemczech, oferującej asortyment spożywczy i nieżywnościowy. Przyjęliśmy globalną strategię, która wyznaczyła nam drogę ku przyszłości. Zrewidowaliśmy nasze podejście, aby skupić się przede wszystkim na innowacyjności i wysokiej jakości rozwiązań. Chcemy być gotowi na to, co przyniesie jutro… i już nie możemy się tego doczekać!


Znajdziesz tutaj ekscytujące możliwości rozwoju, impuls do podnoszenia kwalifikacji, kulturę opartą na wzajemnym szacunku i współpracy, a przede wszystkim nieformalną, a zarazem międzynarodową atmosferę. Zanurz się w niepowtarzalnych możliwościach METRO Global Solution Center!

Podobne oferty