Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    11 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy

Pokojowa / Pokojowy

IBB Andersia Hotel
Poznań
praca stacjonarna
2833 dni temu

Kiedy w pracę wkłada się serce, każda najdrobniejsza rzecz zostaje wykonana z pasją.
Entuzjazm i wyobraźnia  zamieniają rzeczy zwykłe w niezwykłe.
Z szacunku, kreatywności,  i profesjonalizmu we wszystkim, co robimy  stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, IBB Andersia Hotel. Gdzie spełnienie wymagań każdego Gościa i każdej jego potrzeby jest dla nas największą satysfakcją.
Hotel, którego dynamiczna, zawsze otwarta i elastyczna obsługa dba, by Gość czuł się jak w domu
i wracał do nas przy każdej kolejnej okazji.
Jesteśmy aktywni i twórczy. Naszą misją jest oferowanie usług hotelowych, gastronomicznych
oraz konferencyjnych na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • utrzymywanie porządku w pokojach hotelowych
  • przygotowanie pokoi na przybycie nowych gości, zmiana pościeli,
  • ścielenie łóżek, sprzątanie, odkurzanie pomieszczeń
WYMAGANIA
  • Osoba dynamiczna, uczciwa, sumiennie wykonująca swoje obowiązki
  • dobra organizacja pracy, wysokie poczucie estetyki
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
OFERUJEMY
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju
  • dobrą atmosferę w pracy
  • umowa o pracę/umowa zlecenia
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08. 1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.