Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa

    Chemobudowa Kraków S.A.   Kraków, ul. Klimeckiego 24    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    5 godz.
    Twój zakres obowiązków utrzymanie czystości w pokojach hotelowych: w tym m.in. wymiana pościeli, mycie okien, sprzątanie pomieszczeń ogólnodostępnych; zgłaszanie bieżących szkód i usterek; współpraca z recepcją;
Zobacz więcej ofert pracy

Pokojowa / Pokojowy

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
Warszawa
pracownik fizyczny
umowa zlecenie
praca stacjonarna
917 dni temu

Od kilkudziesięciu lat marka hotelowa DoubleTree by Hilton cieszy się doskonałą reputacją na świecie. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym Pracownikom, którzy świadczą gościom usługi najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy ludzi reprezentujących najwyższy poziom,

ponieważ doskonale wiemy, że opinia naszej marki jest w ich rękach.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw,

jedno z największych centrów konferencyjnych sieci Hilton w Europie.

Jeśli Twoim celem jest praca w miejscu prestiżowym, w którym troszczymy się nie tylko o gości
ale także o Pracowników DOŁĄCZ DO NAS

Miejsce pracy: Warszawa

Housekeeping (pokojowa, korytarzowy, pracownik do sprzątania strefy publicznej)

Twój zakres obowiązków
  • sprzątanie pokoi,
  • dbanie o porządek i czystość hotelu
Nasze wymagania
  • chęć do pracy
Oferujemy
  • elastyczny grafik
  • umowa zlecenie ( ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD SZYBKOŚCI SPRZĄTANIA)

DOJAZD autobusami: 219, 142, 702, 146 !
Najbliższe stacje: SKM – PKP Międzylesie i PKP Radość

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Polaris Hospitality Enterprises Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Skalnicowej 21 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r Nr 101 poz.926 z póź.zm). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".