Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pokojowa

Platinum Residence

Warszawa

147 dni temu

Ogłoszenie numer: 1979095, z dnia 2018-05-28

Firma zajmująca się sprzątaniem apartamentów w centrum Warszawy, poszukuje pracowników na stanowisko:

Pokojowa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: POKOJOWA

Opis stanowiska

  • sprzątanie oraz utrzymanie czystości w apartamentach;
  • zgłaszanie wszelkich usterek technicznych do Kierownika Zmiany oraz umieszczanie uwag na raporcie dziennym;
  • raportowanie i zwrot do Kierownika Zmiany wszelkich przedmiotów pozostawionych przez gości i znalezionych na terenie firmy;
  • aktywna współpraca z pracownikami Działu Służby Pięter w zakresie swoich obowiązków;
  • utrzymanie wózka w należytym porządku.

Wymagania

  • otwartość, motywacja i energia do działania;
  • dokładność, skrupulatność, dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy;
  • wysoka kultura osobista;
  • doświadczenie w branży hotelarskiej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • pracę w zgranym zespole;
  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie.

Poznaj stanowisko: Pokojówka

Pokojówka to osoba zatrudniona w hotelu lub obiekcie o zbliżonym charakterze prowadzonej działalności i odpowiedzialna za utrzymanie wynajmowanych pokojów w nienagannej kondycji i czystości. Do codziennych obowiązków pokojówki będzie więc należeć sprzątanie pokoju pod nieobecność gości, dostarczanie pościeli, ręczników, środków czystości, i temu podobnych elementów wyposażenia pokoju, a ...
Pokojówka Praca Pokojówka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (790)
Wałbrzych (55)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (188)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (973)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2106)
Radom (178)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (188)
Nysa (68)