Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pomoc księgową-kasjerkę.

TOPMET LIGHT K.KŁOSOWICZ, M. WIŚNIEWSKI SP. J.
Poznań
praca stacjonarna
5758 dni temu

Ogłoszenie numer: 48579, z dnia 2008-08-27

przeobraził się z firmy usługowej w producenta seryjnych opraw. Śledzenie trendów światowych, stosowanie najnowszych źródeł światła i współpraca z firmami: Philips i Osram, pozwala podnosić jakość produktów i trafnie odpowiadać na rosnące potrzeby Klientów.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Poznań

Opis stanowiska

mile widziana absolwentkę Liceum Ekonomicznego.

Wymagania

  • znajomość podstaw księgowości,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność słuchania i współpracy w dziale księgowości,
  • dokładność i punktualność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonej pracy,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Oferujemy

  • ciekawą i dynamiczną pracę z możliwością samorealizacji,
  • pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się