Pomoc kuchenna / Pracownik schroniska

Bacówka PTTK Maciejowa

Rabka-Zdrój

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 3760986, z dnia 2020-10-16

Ze względu na wyjątkowy charakter pracy (praca w górach, z daleka od miasta) prosimy tylko o przemyślane zgłoszenia.

Miejsce pracy: małopolskie / Rabka-Zdrój

Opis stanowiska

Poszukujemy osób chętnych do pracy w schronisku górskim. Praca ta polega na pomocy w kuchni (zmywanie naczyń, obieranie warzyw itp.), a także sprzątaniu obiektu i obsłudze turystów.

Wymagania

  • doświadczenia w branży gastronomicznej oraz aktualnej książeczki sanepidowskiej,
  • umiejętności do pracy w zespole,
  • gotowości do pracy w nieregularnych godzinach (w szczególności w weekendy).
  • w przypadku Panów wymagamy dodatkowo prawo jazdy kat.B. i umiejętności jazdy samochodem terenowym.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie oraz zakwaterowanie z wyżywieniem.
Wynagrodzenie
  • Od 2000 do 3500 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Odpowiadamy tylko osobom, które wcześniej wyślą nam swoje CV wraz ze zdjęciem.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Bacówka PTTK Maciejowa Piotr Zagórski

Poznaj stanowisko: Pomoc Kuchenna
Pomoc Kuchenna jest to osoba, która pomaga kucharzowi w kuchni przygotować posiłki oraz zmywa naczynia i sprząta. Pomoc Kuchenna powinna mieć wykształcenie gastronomiczne (zawodowe, policealne) i aktualną książeczkę zdrowia oraz odbyty staż pracy w zawodzie, czyli doświadczenie. Pracownik ten powinien cechować się: podzielnością uwagi, dokładnością, samodzielnością, ...
Praca Pomoc Kuchenna