Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pomoc Kuchenna

Amrit S.C.

Warszawa

95 dni temu

Ogłoszenie numer: 1900681, z dnia 2018-02-16

Amrit Kebab istnieje od 2007 roku. Właściciel Syryjczyk od lat mieszkający w Polsce wraz z żoną Polką, chcieli odtworzyć w Amrit to, co w jego kraju najciekawsze - niezwykłą atmosferę Orientu. Tworząc restaurację zadbali nie tylko o estetykę, ale pomyśleli również o zaspokojeniu najdelikatniejszych podniebień. Wszystko to w gorących rytmach arabskiej muzyki. Już od wejścia przenosimy się w świat baśni: egzotycznie-orientalny arabski klimat wnętrza pozwala nam przenieść się w odległe zakątki arabskiego świata...

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie czystości na terenie kuchni,
  • Pomoc kucharzom w przygotowywaniu dań,
  • Dbanie dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • Dyspozycyjność,
  • Aktualna książeczka sanepid,
  • Zaangażowanie oraz sumienność,
  • Gotowość do pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Pracę na stałe w oparciu o umowę zlecenie,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (II zmiany),
  • Wsparcie doświadczonego zespołu oraz managera.

Poznaj stanowisko: Pomoc Kuchenna

Pomoc Kuchenna jest to osoba, która pomaga kucharzowi w kuchni przygotować posiłki oraz zmywa naczynia i sprząta. Pomoc Kuchenna powinna mieć wykształcenie gastronomiczne (zawodowe, policealne) i aktualną książeczkę zdrowia oraz odbyty staż pracy w zawodzie, czyli doświadczenie. Pracownik ten powinien cechować się: podzielnością uwagi, dokładnością, samodzielnością, ...
Pomoc Kuchenna Praca Pomoc Kuchenna