Pomoc kuchenna

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Świebodzin

2 godz. temu

Miejsce pracy: Świebodzin

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)

Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Pracownik Restauracji Zakładowej – Pomoc Kuchenna (k/m)

Zostaw nam kontakt do siebie - kliknij APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ!
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne / pakiet rehabilitacyjny
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Praca na jedną zmianę (poniedziałek – piątek)
  • Wsparcie Zespołu, przełożonego, SZACUNEK!
Zadania:
  • Udział w produkcji i przygotowaniu potraw
  • Pakowanie i wydawanie posiłków
  • Prace porządkowe, zmywanie
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Książeczka SANEPID

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Poznaj

Działalność usługowa