Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pomocnik Automatyka

SALAG Sp. z o.o. S.K.

Suwałki

35 dni temu

Salag, od ponad 20 lat na rynku, jeden z największych producentów listew przypodłogowych, paneli podłogowych, ściennych, właściciel wielu patentów i innowacyjnych technologii poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Suwałki

Główne zadania:
  • Projektowanie i montaż systemów automatyki maszyn w oparciu o dokumentację
  • Projektowanie oraz montaż osprzętu elektrycznego i elektronicznego.
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej.
  • Rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjami.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, najlepiej w trakcie studiów (preferowane kierunki: automatyka, elektrotechnika lub elektronika, mechatronika).
  • Umiejętność programowania mile widziana.
  • Wiedza z zakresu sensoryki, komunikacji M2M i systemów napędowych.
  • Swobodne posługiwanie się dokumentacją elektryczną.
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Pracę na jedną zmianę.
  • Specjalistyczne szkolenia, kursy.
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji i uprawnień.
  • Uczestniczenie w nowatorskich projektach.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Poznaj stanowisko: Automatyk
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk