Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pomocnik Elektromontera

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski

Rzgów

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 3353716, z dnia 2020-06-17

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej. Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz rozwój, a także innowacyjność rozwiązań.

Jeżeli posiadacz otwarty umysł, potrafisz konsekwentnie dążyć do celu, lubisz wyzwania i uważasz że dzięki Twoim umiejętnością przyczynisz się do podniesienia usług świadczonych przez naszą firmę, chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Nie wahaj się, już dziś dołącz do naszego zespołu profesjonalistów.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy: łódzkie / Rzgów

Opis stanowiska

  • instalacje elektryczne
  • elektroenergetyka zawodowa (sieci napowietrzne i kablowe)
  • automatyka przemysłowa (również pneumatyka)

Wymagania

  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej
  • uczciwość, sumienność, dyspozycyjność
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy

  • interesującą pracę w młodym, prężnym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia uprawnień

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektromonter
Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Praca Elektromonter