Najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn (galwanizacja metali)

    BERGMAN Deutschland GmbH   mazowieckie     za 3 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   9 300 - 10 300 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych do galwanizacji metali; Przygotowywanie i zasilanie urządzeń w półprodukty; Kontrola jakości i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego; Wykonywanie prac konserwacyjnych i kontrolnych na maszynach; Kontrola zużycia metali szlachetnych i optymalizacja procesu;
Zobacz więcej ofert pracy

Pomocnik Galwanizera

Colibra Dystrybucja Sp. z o.o.
Pruszków
2 500 - 6 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
537 dni temu

Ogłoszenie numer: 7684257, z dnia 2022-11-11

Polski producent biżuterii z siedzibą w Pruszkowie przy ul. Świerkowej 14. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną od 1978 roku. Biżuteria Colibra cieszy się dużym uznaniem dzięki bogatej ofercie, różnorodności wzorów, a także wysokiej jakości ręznego wykonania.

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

  • obsługa linii galwanicznej (przygotowywanie detali, załadunek i wyładunek, kontrola jakości)
  • dbałość o prawidłowe parametry kąpieli galwanicznych
  • nakładanie powłok galwanicznych
  • dbanie o czystość urządzeń

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - możliwość nauki zawodu
  • zaangażowanie, sumienność
  • zdolności manualne
  • umiejętność obsługi technicznej urządzeń

Oferujemy

  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • dobycie praktycznych umiejętności
  • możliwość podwyższania kwalifikacji