Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych

Kone Sp. z o.o.

Wrocław

60 dni temu

KONE jest światowym liderem w swojej branży. Produkuje, konserwuje i modernizuje dźwigi, schody i chodniki ruchome oraz drzwi automatyczne. Rozwiązania KONE zwiększają wartość budynków w całym cyklu ich życia.
Poprzez bardziej efektywny People Flow® zapewniamy niezawodną, bezpieczną i wygodną komunikację w coraz wyższych i bardziej inteligentnych budynkach. Wspólnie z naszymi Partnerami i Klientami zmieniamy miasta w przestrzeń lepszego życia. KONE jest firmą notowaną od 1967 roku na giełdzie NASDAQ OMX w Helsinkach. Zatrudniamy ponad 55 000 specjalistów na całym świecie. W 2017 roku osiągnęliśmy poziom 8,9 miliarda euro sprzedaży netto.

W związku z rozwojem firmy KONE w Polsce aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Nauka poprzez wsparcie Konserwatora w realizacji wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów serwisowych oraz procesami KONE;
  • Budowanie i podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami.
OD IDEALNYCH KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenia techniczno-elektronicznego, elektrycznego lub mechanicznego;
  • Uprawnień SEP do 1 KV;
  • Prawa jazdy;
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Chęci do rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Pokrycie kosztów zdobycia uprawnień UDT (II i I kat.);
  • Kwartalny system premiowy;
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • Karta Multisport;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego;
  • Codziennie świeże owoce i kawa.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 Poz. 883)"

Poznaj

Kone sp. z o.o.

KONE jest światowym liderem w branży urządzeń dźwigowych - dostarcza, montuje, konserwuje i modernizuje windy i schody ruchome, zapewnia ponadto serwis drzwi automatycznych w budynkach.

Poznaj stanowisko: Pracownik Pomocniczy

Pomocnik produkcji, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem zadań pomocniczych w procesie produkcji. Wykonuje stale te same, powtarzające się czynności pod okiem bardziej doświadczonych pracowników, np. operatorów produkcji. Konkretne zadania są uzależnione od specyfiki zakładu, w którym dana osoba jest zatrudniona. Pracownik pomocniczy w produkcji nie musi być osobą ...
Pracownik Pomocniczy Praca Pracownik Pomocniczy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (746)
Wałbrzych (56)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (165)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (222)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (809)
Tarnów (46)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1929)
Radom (159)
Płock (63)
Opolskie:
Opole (174)
Nysa (70)