Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pomocnik Magazyniera - Kierowca

Dekoma Sp. z o.o.

Poznań, Swarzędz

6 dni temu

Firma o prawie 25 letniej tradycji. Lider w branży tkanin dekoracyjnych i meblowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin z całego świata jak np. ALCANTARA. Eksportujemy do ponad 50 krajów. Stosujemy najnowsze technologie informatyczne. Nieustannie poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko pomocnik magazyniera.

Oferujemy szansę zostania pracownikiem jednej z najstarszych i największych firm w segmencie luksusowych tkanin i dekoracji w Polsce

Zakres obowiązków obejmować będzie:
  • przyjmowanie towaru
  • logistyka miedzy punktami magazynowymi
  • utrzymanie parku samochodowego i maszyn
  • rozkładanie w lokalizacjach
  • wyszukiwanie i przygotowywanie zamówień
  • przygotowywanie i pakowanie paczek
  • utrzymanie estetyki w pomieszczeniach magazynowych

Szukamy osób chcący pracować w stabilnej firmie, której historia sięga 25 lat.

Odpowiedni kandydat powinien być spokojnym, odpowiedzialnym, godnym zaufania wsparciem dla kierownika magazynu.

Preferujemy osoby poszukujące stałej pracy na dłuższy okres czasu.

Doświadczenie w branży jest mile widziane.

Wymagania dodatkowe:
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność kierowania wózkami widłowymi potwierdzone odpowiednimi dokumentami

Siedziba firmy znajduje się w Zalasewie koło Poznania około 12km od ronda Śródka, z którego dostępne są przejazdy samochodem z i do pracy.

Oferujemy:
  • od poniedziałku do piątku (I zmiana),
  • po pół roku ciągłej pracy możliwość  wejścia do programu dodatkowego ubezpieczenia,
  • po trzech miesiącach ciągłej pracy dopłatę do karty Multisport
  • możliwość rozwoju i poszerzania wiadomości z zakresu wiedzy o tkaninach, wzornictwie,
  • pracę z nowoczesnym oprogramowaniem,
  • praca w dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Firma o prawie 25 letniej tradycji. Lider w branży tkanin dekoracyjnych i meblowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin z całego świata jak np. ALCANTARA. Eksportujemy do ponad 50 krajów. Stosujemy najnowsze technologie informatyczne. Nieustannie poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Poniżej znaleźć można wszystkie aktualnie dostępne stanowiska.

Najnowsza stona internetowa www.dekoma.eu

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Dekoma Sp. z o.o..