Pomocnik operatora maszyn

Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Radom

46 dni temu

Ogłoszenie numer: 3544858, z dnia 2020-08-05

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Obecnie poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy na produkcji na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Nr Ref.: POM./07/2020

Opis stanowiska

  • Przygotowanie surowca do produkcji
  • Nadzór nad linią produkcyjną
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów,
  • Pomoc operatorowi w ustawianiu maszyn i optymalizacji procesów produkcji
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Posługiwanie się narzędziami ręcznymi
  • Odbieranie towaru z linii produkcyjnej i układanie go w koszach
  • Dbanie o czystość powierzonej maszyny, linii produkcyjnej
  • Praca w działach: wtryskarki, ekstrudery, okleiniarka, roll formery, lakiernia proszkowa

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - zawodowe
  • Nastawienie na wynik
  • Zaangażowanie, sumienność, punktualność
  • Chęć poszerzania wiedzy i umiejętności
  • Gotowość do pracy 3 zmianowej
  • Zainteresowanie dłuższą współpracą

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zapraszamy do aplikowania zarówno kobiety jak i mężczyzn

Poznaj

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Poznaj stanowisko: Pracownik Pomocniczy
Pomocnik produkcji, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem zadań pomocniczych w procesie produkcji. Wykonuje stale te same, powtarzające się czynności pod okiem bardziej doświadczonych pracowników, np. operatorów produkcji. Konkretne zadania są uzależnione od specyfiki zakładu, w którym dana osoba jest zatrudniona. Pracownik pomocniczy w produkcji nie musi być osobą ...
Praca Pracownik Pomocniczy