Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pomocnik operatora - okleiniarki, wtryskarki, roll formery

Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Radom

25 dni temu

Ogłoszenie numer: 2380832, z dnia 2019-03-29

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • Nadzór nad linią produkcyjną
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów
  • Pomoc w ustawianiu maszyn i optymalizacji procesów produkcji
  • Realizowanie planów produkcyjnych
  • Dbałość o dobrą organizacje pracy
  • Praca w działach: lakiernia, wtryskarki, ekstrudery, roll formery

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - zawodowe
  • Nastawienie na wynik
  • Zaangażowanie, sumienność, punktualność
  • Chęć poszerzania wiedzy i umiejętności

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Poznaj

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (56)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (259)
Toruń (128)
Lubelskie:
Lublin (272)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2198)
Radom (181)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (73)