Pomocnik Operatora / Pakowacz

Deceuninck Poland Sp. z o.o.

Swarzędz – Jasin

19 dni temu

Komfort pracy i satysfakcję ludzi tworzących nasz zespół przekuwamy na działania zmierzające do ciągłego doskonalenia nas oraz naszych usług. Dzięki takiemu podejściu od ponad 80 lat Deceuninck jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych na świecie. Innowacje, ekologia i design to filary naszej strategii, którą budują ludzie. Nasze osiągnięcia to suma pracy nas wszystkich – na wszystkich stanowiskach.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz – Jasin

Praca w systemie III-zmianowym po 8 h

Obowiązki:
  • Praca przy linii produkcyjnej, kontrola jakościowa produktu
  • Przygotowanie kontenerów
  • Pakowanie produktu gotowego, etykietowanie, pakowanie profili
  • Przestrzeganie zasad BHP
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym (po 8 h)
  • Chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę (do 4 000 zl brutto na okresie próbnym, do 4250 po okresie próbnym) – zatrudnienie od zaraz
  • Możliwość rozwoju i szkoleń
  • Opieka medyczna Medicover

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)".

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Jasin, ul. Poznańska 34 • 62-020 Swarzędz • Polska
T 48 61 81 87 000 • 48 61 81 87 001
deceuninck.polska@deceuninck.com • www.deceuninck.pl
Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy istotne ...
Praca Robotnik Produkcyjny