Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pomocnik przy pracach magazynowych / rozładunku

ATERIMA

Bytom

2 dni temu

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:
2018-11-18
Bytom śląskie

Umowa zlecenie

Wymagania:
  • jesteś osobą zaangażowaną i pracowitą
  • jesteś dyspozycyjny/a od zaraz do pracy w systemie jednozmianowym (7:30-15:30)
Obowiązki:
  • ręczny rozładunek samochodów
  • miksowanie produktów spożywczych
  • proste prace magazynowe: składanie kartoników, składanie towarów na palecie, foliowanie palet
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w systemie jednozmianowym (7:30-15:30)
  • wynagrodzenie 15,00 zł brutto/h
Aplikując na ogłoszenie ogłoszenie: Pomocnik przy pracach magazynowych / rozładunku , wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratora danych osobowych Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k., 30-644 Kraków, Puszkarska 7f, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych są podmioty powiązane lub współpracujące z administratorem danych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.
Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ TERAZ”.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (50)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (197)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (828)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1868)
Radom (150)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (162)