Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pomocnik Sprzedawcy Kierowcy

Eden Springs Sp. z o.o.

Warszawa

45 dni temu

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Pięciodniowy tydzień pracy (weekendy i święta wolne)
  • Poza wynagrodzeniem zasadniczym atrakcyjny system prowizyjny
  • W okresie zatrudnienia refundację karty kierowcy oraz kursu dokształcającego kierowcy
  • Wyższy wymiar urlopu niż przewiduje Kodeks Pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych
  • Prywatną opiekę medyczną oraz bogaty pakiet socjalny
  • Wodę źródlaną i urządzenie dozujące do wykorzystania w domu
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Pyszną, aromatyczną kawę na dobry początek dnia
Nasze oczekiwania:
  • Prawo jazdy kat. C
  • Karta kierowcy oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy
  • Energia i pozytywne nastawienie
  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem i innymi Pracownikami
Zadania na stanowisku:
  • Realizacja dostaw wody i produktów z oferty Eden do Klientów
  • Obsługa i bezpośredni kontakt z Klientem

Poznaj

Eden Springs Polska jest częścią Grupy Eden obecnej w 15 krajach Europy i jednym z czołowych dostawców wody źródlanej, dystrybutorów filtrujących i wyśmienitej włoskiej kawy i ekspresów do biur i domów. W Polsce działamy od 1997 roku. Obecnie posiadamy 36 centrów dystrybucji i rozbudowaną flotę, które pozwalają nam na sprawną obsługę klientów na terenie całej Polski. Naszym priorytetem jest dbałość o wysoką jakość produktów i najwyższy poziom obsługi Klientów.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca