Zobacz więcej ofert pracy

Portfolio Manager

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.
Warszawa
menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
582 dni temu

Aurovitas Pharma Polska sp. z o.o. to firma z branży farmaceutycznej skupiająca się na lekach generycznych RX oraz OTC obejmujących 22 obszary terapeutyczne m.in. z zakresu urologii, neurologii, psychiatrii, kardiologii i alergologii.

Aurovitas Pharma Polska powstała jako trzecia firma Aurovitas w Europie i w raz z siostrzanymi spółkami z Hiszpanii oraz Portugalii wchodzi w skład Grupy Aurobindo Pharma obecnej w 150 krajach.

Obecnie w Polsce zatrudniamy prawie 300 pracowników.

Aktualnie, w związku z wolnym wakatem,
poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Warszawa

Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie oraz koordynację procesu tworzenia analiz rynkowych dla produktów RX, OTC, suplementów diety i wyrobów medycznych – ze wszystkich obszarów terapeutycznych w ścisłej współpracy ze wszystkimi zaangażowanymi działami oraz przekazywanie rekomendacji do bezpośredniego przełożonego oraz Centrali.
  • Stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych i nowych szans rynkowych.
  • Współpracę z działem Marketingu, Regulatory Affairs oraz Market Access w zakresie opracowywania rekomendacji nowych produktów.
  • Definiowanie strategii rozwoju firmy w zakresie obecnego i przyszłego portfolio.
  • Opracowywanie planów i prognoz związanych z poszerzaniem portfolio firmy.
  • Współpracę z partnerami firmy – w zakresie obecnych produktów oraz nowych projektów.
  • Monitorowanie i aktualizowanie toczących się projektów BD, Portfolio.
  • Śledzenie toczących się procedur rejestracyjnych.
Wymagania
  • Wyższego wykształcenia (preferowane: chemia, biologia, biotechnologia, farmacja i pokrewne)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Min. 3 letniego doświadczenia w branży farmaceutycznej
  • Pozytywnej rekomendacji bezpośredniego przełożonego,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy pod presją czasu i nad wieloma projektami jednocześnie,
  • Zaangażowania, samodzielności, kreatywności,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • Umiejętności obsługi MS Office, w tym Power Point i Excel.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.