Najnowsze oferty pracy

  • Portier / Pracownik gospodarczy

    S-3 Personal Sp. z o.o.   Tarnowskie Góry    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    monitorowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących; dokonywanie obchodów terenu; sprawowanie opieki nad obiektem; wykonywanie prac porządkowych wokół budynku;
  • Portier / Pracownik Gospodarczy

    Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM   Sosnowiec    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    dozorowanie siedziby firmy; prace porządkowe;
Zobacz więcej ofert pracy

Portier

Politechnika Wrocławska
Wrocław
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
434 dni temu

Politechnika Wrocławska poszukuje osób do pracy w Dziale Domów Studenckich na stanowisko:

Portier
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: DDS/P/8/2023
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę portierni w Domu Studenckim Politechniki Wrocławskiej, dozór nad mieniem oraz pilnowanie powierzonego obiektu.

Zakres obowiązków:
  • kontrolowanie wejść i wyjść na teren akademika,
  • podejmowanie odpowiednich działań w stosunku do osób naruszających zasady obowiązujące w domu studenckim,
  • prowadzenie apteczki w razie potrzeby udzielenia pierwszej pomocy,
  • kontrolowanie zabezpieczeń pomieszczeń,
  • podejmowanie odpowiednich działań w przypadku pożaru, awarii,
  • w okresie zimowym usuwanie śniegu przed domem studenckim,
  • udzielanie informacji studentom,
  • obsługa systemów przeciwpożarowych.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną mienia,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, również w godzinach nocnych, weekendy i święta,
  • sumienność, rzetelność , odpowiedzialność,
  • komunikatywność, nienaganna kultura osobista.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe).
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.

Poznaj

Politechnika Wrocławska powstała w 1945 r., głównie dzięki zaangażowaniu pracowników naukowych nieistniejących już Politechniki Lwowskiej i Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie, którzy zagospodarowali zniszczone budynki niemieckiej Wyższej Szkoły Technicznej - Technische Hochschule.

Dziś kontynuujemy tradycję tych znamienitych polskich uczelni i rozwijamy się w ścisłej współpracy z wiodącymi przedsiębiorstwami Dolnego Śląska. Jesteśmy jedną z największych i najlepszych uczelni technicznych w kraju, w rankingach ogólnopolskich zajmujemy regularnie miejsca w ścisłej czołówce.

Pierwszy rektorem połączonych jeszcze wtedy Politechniki i Uniwersytetu Wrocławskiego był w latach 1945–1951 prof. Stanisław Kulczyński. Od tamtej pory doczekał się już czternastu swoich następców. Obecnie władzę sprawuje prof. Arkadiusz Wójs. Jego kadencja potrwa do końca sierpnia 2024 r.