Portier

Uniwersytet Wrocławski
Wrocław, plac Uniwersytecki 1
pracownik fizyczny
pełny etat / część etatu
umowa o pracę
praca stacjonarna
3 dni temu

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko portiera

w Dziale Ochrony Mienia

Portier
Miejsce pracy: Wrocław, plac Uniwersytecki 1
Nr ref.: Portier.34.DOM.MR.

Nazwa stanowiska: Portier

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: 1, 3/4

Zakres obowiązków:
  • Sprawowanie dozoru i ochrony mienia znajdującego się w budynku wraz z samym  i terenem przyległym.
  • Prowadzenie ewidencji wydawania i przyjmowania kluczy do pomieszczeń, prowadzenie rejestracji przebiegu dyżurów w książce dyżurów.
  • Obserwowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących z budynku, szczególnie pod kątem wnoszenia i wynoszenia rzeczy oraz mienia.
  • Podejmowanie odpowiednich działań w przypadku zakłócenia porządku, zagrożenia lub podejrzenia popełnienia przestępstwa albo wykroczenia.
  • Podejmowanie doraźnych i możliwych czynności zabezpieczających w przypadku pożaru, awarii i innych zdarzeń losowych.
  • Kwaterowanie gości w pokojach gościnnych, tj. spisanie danych meldunkowych gości, wydanie karty pobytu oraz wydanie klucza do wyznaczonego pokoju.*
  • Przyjmowanie i przekazywanie adresatom korespondencji.*

*dotyczy Domów Studenckich

Wykształcenie
  • Wykształcenie średnie.
Wymagania konieczne:
  • Umiejętność obsługi komputera oraz systemów monitoringu.
  • Gotowość do przyswajania wiedzy z zakresu funkcjonowania urządzeń i systemów
    elektronicznych instalowanych na obiektach.
  • Kultura osobista, sumienność, rzetelność, samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność radzenia sobie ze stresem.
  • Niekaralność za czyny umyślne.
  • Praca zmianowa i nocna, również niedziele i święta.
Wymagania pożądane:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty multisport.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.
Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 31 maja 2024 r. za pomocą przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo udzielania odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o umieszczenie w życiorysie następującego sformułowania: „Wyrażam zgodę, w rozumieniu art. 4 i 7 RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L z 4.05.2016, str. 1-88), na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Wrocławski, pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław, w celu realizacji rekrutacji do pracy w Uniwersytecie Wrocławskim. Mam świadomość, że udzielona zgoda może być cofnięta w dowolnym terminie w trybie adekwatnym do jej udzielenia."
Klauzula informacyjna dla osób uczestniczących w procesie rekrutacji znajduje się
na stronie: https://hr.uwr.edu.pl

Konkurs nr 34.2024.DOM.A.MR z dnia 23.04.2024 r.

O nas:
Uniwersytet Wrocławski posiada tytuł Uczelni Badawczej jako jedyna uczelnia na Dolnym Śląsku i jedna z dziesięciu w kraju. Uniwersytet Wrocławski jest uczelnią otwartą na nowych ludzi, na potrzeby studentów i pracowników, na nowe wyzwania. W rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców – Poland’s Best Employers 2021 opublikowanym pod koniec marca 2021 w polskiej edycji magazynu „Forbes” Uniwersytet Wrocławski znalazł się na trzecim miejscu we Wrocławiu wśród Pracodawców.

Poznaj

"Uniwersytet Wrocławski to ponad 3,5 tysiąca stanowisk pracy – stanowisk dla naukowców, ale także personelu technicznego i administracyjnego. Szukamy do pracy wybitnych naukowców, świetnych dydaktyków, badaczy do pracy w grantach, ale także pracowników Ogrodu Botanicznego, informatyków, dokumentalistów czy samodzielnych specjalistów.
Uniwersytet Wrocławski posiada tytuł Uczelni Badawczej jako jedyna uczelnia na Dolnym Śląsku i jedna z dziesięciu w kraju. Uniwersytet Wrocławski jest uczelnią otwartą na nowych ludzi, na potrzeby studentów i pracowników, na nowe wyzwania"