Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pośredników i Doradców ds. Nieruchomości

Brzozowski Nieruchomości
Warszawa
praca stacjonarna
4798 dni temu

Agencja Brzozowski Nieruchomości z siedzibą w Centrum poszukuje

Miejsce pracy: Warszawa

Na stanowiska te poszukujemy osób gotowych do niestandardowej pracy, kreatywnych, otwartych na nowe idee, optymistycznie nastawionych do życia, potrafiących nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje międzyludzkie.

Zakres obowiązków:

  • pełna, na zasadach wyłączności w ramach agencji, obsługa pozyskanych przez siebie klientów i ofert
  • oferowanie i prezentacja nieruchomości
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji
Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • doświadczenie w branży handlowej
  • znajomość rynku nieruchomości i topografii Warszawy
  • nienaganna prezencja i przyjazne usposobienie
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 50% brutto od zawartych transakcji
  • własne stanowisko pracy (w tym: laptop, telefon służbowy, cyfrowy aparat fotograficzny)
  • szkolenia wewnętrzne
  • dostęp do własnej, kilkutysięcznej bazy klientów kupujących i sprzedających
  • szeroką reklamę obiektów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • opiekę merytoryczną i prawną nad prowadzonymi transakcjami

Licencja pośrednika i doświadczenie w branży nieruchomości mile widziane.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)