Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
poszukiwane MAŁŻEŃSTWO z zamieszkaniem do prowadzenia domu PIASECZNO

Warszawskie Centrum Opieki
Warszawa
praca stacjonarna
6237 dni temu

Ogłoszenie numer: 28668, z dnia 2007-04-20

Warszawskie Centrum Opieki posiada oferty pracy dla osób sprzątających, gospoś, niań oraz opiekunek osób starszych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

kobieta - sprzątanie, prasowanie, gotowanie, mężczyzna - "złota rączka". Praca z zamieszkaniem dla małżeństwa w domu o powieżchni 700m, w Piasecznie, do dyspozycji samodzielne mieszkanie, wolne wszystkie niedziele

Wymagania

Poszukujemy małżeństwa w wieku 40-55 lat, z doświadczeniem w podobnej pracy. Powinny to byc osoby odpowiedzialne, pracowite, kulturalne, bez nałogów

Oferujemy

1800-2000zł/-m-c dla 1 osoby