Najnowsze oferty pracy

  • Process Automation Specialist (RPA, VBA)

    ManpowerGroup   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Duties: Support automation solutions throughout the entire lifecycle (design, creation, implementation, test, maintenance, enhancement) using RPA (Power Automate), VBA and SAP scripting; Maintain already deployed automation tools (robots, macros etc) and codes archives; Resolve incidents within...
Zobacz więcej ofert pracy

Power BI Specialist

Dr Gerard Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista junior / mid / senior
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
1053 dni temu

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania
  • projektowanie, tworzenie nowych oraz utrzymanie istniejących raportów BI,
  • pobierania, przetwarzanie danych z systemów źródłowych, budowa modeli analitycznych zgodnie z wymaganiami biznesowymi,
  • prowadzenie szkoleń i warsztatów dla użytkowników BI wewnątrz organizacji.
Oczekiwania:
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnych stanowisku,
  • praktyczna umiejętność tworzenia raportów w Power BI,
  • znajomość MS SQL, Tabular Model, DAX, M
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • zainteresowanie obszarem wizualizacji danych,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami firmy (sprzedaż, marketing, logistyka, produkcja),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożlwiającym swobodną komunikację oraz korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość MS Dynamics AX.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B,
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku firmy z branży FMCG – możliwość uczestniczenia w przekrojowych projektach z innym działami firmy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych tj. opiekę medyczną, karty sportowe.
Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Dr Gerard sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, przy ul. Radzyńskiej 9, 21-560 Międzyrzec Podlaski. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.

Poznaj

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.