Zobacz więcej ofert pracy

PR Manager

HR Support
Piaseczno
menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
567 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, agencji PR, stawiającej na wysoką jakość oraz niestandardowe projekty, poszukujemy osoby na stanowisko:

PR Manager
Miejsce pracy: Piaseczno
OBOWIĄZKI:
  • bieżąca obsługa klientów firmy codzienny kontakt oraz raportowanie postępu działań
  • planowanie oraz koordynacja pracy zespołu
  • tworzenie konceptu i prezentacji w odpowiedzi na breify dotyczące obszaru PR&Digital
  • reprezentowanie firmy w przetargach (prowadzenie prezentacji przetargowych)
  • kontakt z dziennikarzami
  • planowanie komunikacji dla filmów, seriali oraz serii dokumentalnych
  • tworzenie i dystrybucja materiałów prasowych
  • planowanie i realizacja wywiadów
  • pozyskiwanie partnerów mediowych oraz podwykonawców
  • nadzór prac podwykonawców (grafików, montażystów, drukarni, domów produkcyjnych, partnerów mediowych)
  • monitoring mediów, tworzenie raportów i prezentacji podsumowujących
WYMAGANIA:
  • min. 4 letnie doświadczenie w branży PR, w tym min. 2 lata w obszarze rozrywki/ mediów
  • wiedza na temat oferty kanałów telewizyjnych i VOD oraz nowych i tradycyjnych mediów
  • posiadanie bardzo dobrych relacji z dziennikarzami oraz łatwość w ich nawiązywaniu
  • znajomość social mediów i trendów digitalowych
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • kreatywność
  • umiejętność tworzenia spójnych konceptów łączących działania PR i Digital
  • j. angielski znajomość w stopniu bardzo dobrym warunek konieczny
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenia + premie
  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku