Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Praca dla studenta z językiem niemieckim (pół etatu)

Capgemini Polska Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
2038 dni temu

O nas:

Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing.

Oddział Cloud Infrastructure Services jest jednym z największych dostawców usług outsourcingowych w Polsce. Od momentu otwarcia go w Krakowie w 2004 roku, centrum osiągnęło wielki sukces i intensywnie się rozwija. W 2006 roku otworzyliśmy drugie centrum w Katowicach, w 2012 trzecie w Opolu. Dziś nasz zespół złożony z 2,000 profesjonalistów dostarcza usługi IT dla 40 klientów w 20 językach.

Miejsce pracy: Opole

Nr. ref.: Opolskie > Opole

Opis stanowiska:

  • odbieranie połączeń przychodzących i odpisywanie na zapytania klientów

  • diagnozowanie i rozwiązywanie prostych problemów IT dla klientów niemieckojęzycznych

  • raportowanie problemów w systemie

Profil kandydata:

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem niemieckim (B2/C1)

  • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pomagać innym

  • Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej

  • Twoją motywacją jest zdobywanie doświadczenia i chęć poznania branży IT

Co oferujemy:

  • szkolenia techniczne (IT)

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę na pół etatu, w stałych godzinach 7:00-12:00 lub 15:00-19:00

  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna oraz program kafeteryjny)

Interested Candidates are invited to send CV by clikcking APLIKUJ TERAZ button below
Please include reference number in the subject of your message.
„Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.“