Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Ząbki
Praca magazynier hurtownia spożywcza AMIGO-HURT

AMIGO-HURT Sp. z o.o.
Ząbki
4 940 - 7 850 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
255 dni temu

Ogłoszenie numer: 8524218, z dnia 2023-09-07

Firma AMIGO-HURT funkcjonuje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od blisko 30 lat i od początku specjalizuje się w ofercie i dystrybucji produktów sypkich. Obecnie nasza hurtownia zajmuje około 3600 m2 powierzchni hali, na której oferujemy blisko cztery tysiące osobnych pozycji produktowych.

Miejsce pracy: Ząbki

Opis stanowiska

 Twój zakres obowiązków:

Realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem (kompletacja towaru),
Właściwe zabezpieczenie i przygotowanie do wysyłki,
Przyjęcia towarów,
Rozliczanie dokumentów przyjęcia, zwrotu towarów i opakowań,
Dbanie o ład i porządek na magazynie,
Inne prace magazynowe.

Wymagania

Nasze wymagania:

Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
Doświadczenie w pracy na skanerze z systemem WMS,
Gotowość do pracy w trybie zmianowym,
Odpowiedzialność, uczciwość i niezawodność,
Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe [UDT], prawo jazdy oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

 Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, premia, dodatki),
Możliwość podnoszenia kwalifikacji (przyuczenia, kursy, szkolenia),
Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
Uczciwe oraz indywidualne podejście do pracownika,
Miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów,
Możliwość zdobycia nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego oraz osobistego.

Poznaj

Hurtownia artykułów spożywczych