Pracownica / Pracownik Linii Pakującej

Logwin Poland Sp. z o.o.

Piaseczno

27 dni temu

Logwin Poland Sp. z o.o. - międzynarodowa firma z branży logistycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno
Zadania:
  • Pobieranie produktów i umieszczanie ich w pojemnikach – półautomatyczna linia pakująca;
  • Etykietowanie i zabezpieczanie towaru;
  • Kompletacja ręczna wieloskładnikowych zamówień.
Oczekiwania:
  • Zdolności manualne;
  • Silna motywacja i chęć do pracy;
  • Mile widziana znajomość obsługi komputera;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność;
  • Uczciwość i kultura osobista;
  • Możliwość podjęcia pracy zmianowej, obejmującej również niedzielę i święta.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport;
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie i zdrowie.
Poznaj stanowisko: Pakowacz
Pakowacz to osoba, która pakuje lub opakowywuje gotowy wyrób lub półprodukt, np. w folię, do pudełek, kartonów, skrzynek. Ogólnie rzecz mówiąc pracownik ten odpowiada za opakowanie wyrobu, czyli zabezpieczenie go i przygotowanie do transportu. Warto też zaznaczyć, iż zakres obowiązków pakowacza wynika ze stopnia automatyzacji zakładu oraz profilu produkcji. ...
Praca Pakowacz