Pracownik Administracyjno - Finansowy

Global Food Hygiene

Sieradz

6 godz. temu

Global Food Hygiene - producent, importer dystrybutor art. BHP.

Więcej szczegółów dotyczących firmy znajda Państwo na www.globalhygiene.pl

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

miejsce pracy: Sieradz

OBOWIĄZKI
  • Prowadzenie i nadzór nad obiegiem dokumentów handlowych w systemie Comarch Optima
  • Wsparcie w zakresie księgowości i
  • Kontrola merytoryczna dokumentów księgowych
  • Ewidencję i kontroling obiegu operacji płatniczych,
  • Przygotowywanie i analizowanie raportów, zestawień, statystyk
  • Prowadzenie pełnej administracji kadrowej
  • Ścisła współpraca z działem księgowości
  • Inne zadania zlecone przez zarząd
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemu Comarch Optima
  • Wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność;
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Czynne prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY
  • Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)
  • Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Poznaj

GLOBAL FOOD HYGIENE D. URBAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

wczesniejsza nazwa firmy Chemaxpol

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych