Pracownik Administracyjny ze znajomością j. angielskiego

Securitas Polska Sp. z o. o.

Katowice

31 dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Praca w biurowcu na Recepcji w Katowicach przy ulicy Francuskiej

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji Centrum Szkoleniowego,
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • opracowanie grafiku trenerów prowadzących szkolenia,
  • opieka nad gośćmi firmy, również zagranicznymi.

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,
  • komunikatywności,
  • znajomości obsługi komputera.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej firmie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Poznaj

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych