Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik biura obsługi klienta / kasjer

DRIMPOL Sp. z o.o.

Rzeszów

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2566788, z dnia 2019-07-11

DRIMPOL to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1990 r. na terenie południowej i wschodniej Polski, zajmująca się w szczególności dystrybucją żywności mrożonej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • obsługa zamówień sprzedaży i zakupu
  • wystawianie dokumentów w systemie informatycznym
  • kontrola generowanej w dziale dokumentacji, kompletowanie i archiwizowanie
  • obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego Spółki
  • rozliczanie kierowców z dokumentów i gotówki
  • planowanie tras dla kierowców w oparciu o zamówienia
  • realizowanie i dokumentowanie operacji kasowych
  • odpowiedzialność materialna za powierzone mienie
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość zasad gospodarki kasowej i obowiązujących w tym zakresie przepisów
  • umiejętność obsługi programów użytkowych w tym pakietu MS Office
  • preferowane wykształcenie wyższe
  • znajomość topografii województwa
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • systematyczność i dokładność
  • komunikatywność

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • premie w ramach systemu motywacyjnego

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie zgłoszeń
zawierających list motywacyjny i CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

Przekazując zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pan/i na przetwarzanie przez Drimpol Sp. z o.o. z siedziba w Rzeszowie, ul. Boya Żeleńskiego 25a, 35-105 Rzeszów danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeśli zgadza się Pan/i na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzanych przez Drimpol sp. z. o.o. prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drimpol sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Boya Żeleńskiego 25a, 35-105 Rzeszów na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że Administratorem danych jest Drimpol sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Boya-Żeleńskiego 25a.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych wskazanych w Kodeksie Pracy i innych ustawach szczegółowych jest dobrowolne i jednocześnie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe udostępnione dane (przykładowo wizerunek) przetwarzamy na podstawie Pana/Pani dobrowolne zgody, która została wyrażona przez przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/ Pana danych.

Poznaj

DRIMPOL Spółka z o.o.

DRIMPOL to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1990 r

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Pracownik Działu Obsługi Klienta (Market) to osoba, która jest odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w danym sektorze sklepu wielobranżowego, a także do obowiązków pracownika tego należy też: dbałość o dobre relacje z klientami, realizacja planów sprzedaży, monitorowanie płatności obsługiwanych klientów, rozpatrywanie reklamacji, kontrola dokumentacji magazynowej, udział w ...
Pracownik Działu Obsługi Klienta Praca Pracownik Działu Obsługi Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest DRIMPOL Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (55)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2101)
Radom (163)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (64)