Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Pracownik biurowo - administracyjny

TQMsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Kraków
praca stacjonarna
4783 dni temu

Ogłoszenie numer: 148535, z dnia 2011-05-13

Nasza firma pomaga organizacjom w doskonaleniu ich systemów zarządzania, szczególnie w zakresie zarządzania jakością, przede wszystkim poprzez skuteczne i efektywne stosowanie nowoczesnych technik i narzędzi jakości. Cel ten realizują nasi wysoko kwalifikowani specjaliści poprzez dostarczanie szkoleń, konsultacji i dedykowanego oprogramowania komputerowego wspomagającego doskonalone obszary systemu zarządzania organizacją Klienta.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: AD-110428

Opis stanowiska

Praca przy dokumentacji szkoleniowej, korekta, powielanie, wydruk, skład tekstów, kompletacja materiałow szkoleniowych, współpraca z dostawcami, organizacja i realizacja zamówień, uzupelnianie baz danych, organizacja i przygotowanie sal szkoleniowych, uzupełnianie cateringu, nadzór nad zasobami szkoleniowymi, organizowanie wysyłek materiałów, rezerwacje sal i hoteli, itp.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra obsługa komputera, znajomość MS Office lub podobnych, internet, e-mail,
  • precyzja i dokładność, łatwośc w pisaniu,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejetności interpersonalne,
  • energiczność i rzutkość w działaniu,
  • odpowiedzialność i uczciwość.

Oferujemy

  • pracę na etacie w kameralnym, młodym zespole.