Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Pracownik biurowo-handlowy

Impakt
Kraków
praca stacjonarna
5487 dni temu

Ogłoszenie numer: 65419, z dnia 2009-05-12

Impakt

Tworzymy firmę specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i montażu wyposażenia sklepów i magazynów. Wyróżniamy się umiejętnością indywidualizacji produktów. Jesteśmy młodym i ambitnym, zespołem pracującym bez rutyny. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w rozwijającej się firmie - a w miłej atmosferze wyślij CV. Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • identyfikacja potencjalnych klientów na rynkach anglojęzycznych
  • współpraca z zagranicznymi anglojęzycznymi kontrahentami
  • prowadzenie bazy danych

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność
  • atutem będzie doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientem oraz znajomość trzeciego języka

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego