Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik biurowy do wprowadzaniach danych (Data Entry) | w Centrum Reumatologii Reumatika

ARS RHEUMATICA

Warszawa

285 dni temu

Ogłoszenie numer: 2663422, z dnia 2019-09-23

Pracownik biurowy do wprowadzaniach danych (Data Entry)
w Centrum Reumatologii Reumatika

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wprowadzanie danych medycznych do komputera

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i skrupulatność
  • obycie z terminologią medyczną będzie dodatkowym plusem
  • mile widziani  studenci

Oferujemy

  • pracę w miłym zespole specjalistów w wymiarze 6- 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku
  • umowę zlecenie
  • możliwość dalszego rozwoju w zakresie prowadzenia badan klinicznych