Pracownik biurowy do wprowadzaniach danych (Data Entry) | w Centrum Reumatologii Reumatika

ARS RHEUMATICA

Warszawa

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 2663422, z dnia 2019-09-17

Pracownik biurowy do wprowadzaniach danych (Data Entry)
w Centrum Reumatologii Reumatika

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wprowadzanie danych medycznych do komputera

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i skrupulatność
  • obycie z terminologią medyczną będzie dodatkowym plusem
  • mile widziani  studenci

Oferujemy

  • pracę w miłym zespole specjalistów w wymiarze 6- 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku
  • umowę zlecenie
  • możliwość dalszego rozwoju w zakresie prowadzenia badan klinicznych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

ARS RHEUMATICA jest właścicielem "REUMATIKA - Centrum Reumatologii" NZOZ.

Zatrudniamy doświadczonych reumatologów i lekarzy pokrewnych specjalizacji. Poza udzielaniem konsultacji pacjentom ze schorzeniami reumatologicznymi dużą część naszej aktywności stanowią badania kliniczne.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Baz danych
Specjalista ds. Baz danych jest odpowiedzialny za tworzenie raportów na podstawie danych znajdujących się w bazach. Wspiera również rozwijanie systemu zarządzającego bazami danych. Do jego obowiązków należy również dokumentacja i prezentacja wyników oraz optymalizacja procesów. Konieczne jest wykształcenie kierunkowe (informatyka, ekonometria) ...
Praca Specjalista ds. Baz danych