Pracownik biurowy - dział ogłoszeń

BAUBRAS POLSKA

Rzeszów

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 2764589, z dnia 2019-11-19

Firma zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi budowlanych poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Tworzenie bazy portali ogłoszeniowych
  • Wystawianie nowych aukcji, ogłoszeń oraz moderowanie już istniejących
  • Nadzór nad poprawnością wystawionych przedmiotów
  • Współudział w rozwoju sprzedaży produktów oraz tworzeniu kampanii reklamowej firmy
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Pomoc przy bieżącej obsłudze biura

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz sprawne poruszanie się po internecie
  • Znajomość programów: Word, Excel
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności
  • Zdolności planowania i dobrej organizacji własnego czasu pracy
  • Łatwe przyswajanie wiedzy

Dodatkowe atuty- znajomość narzędzi Google: Adwords,Google Analytics, Trends oraz programu do prostej obróbki zdjęć

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Własne stanowisko pracy
  • Szkolenie wdrażające w obowiązki
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Praca biurowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy
Pracownik biurowy, czy też biurowo-administracyjny, to odpowiednia profesja dla osób lubiących kontakt z ludźmi, skrupulatnych i dobrze zorganizowanych. Zadania pracownika biurowego są ściśle związane z koordynowaniem codziennej pracy biura czy sekretariatu. Zatrudnienie można znaleźć praktycznie w każdej branży.PRACOWNIK BIUROWY – ZAKRES OBOWIĄZKÓWW zależności ...
Praca Pracownik Biurowy