Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Tłumacz Kraków
Pracownik Biurowy / Specjalista z językiem francuskim

Enki Sp. z o.o.
Kraków
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
949 dni temu

ENKI Sp. z o.o. to prężna, innowacyjna firma inżynieryjna, realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu Biura Zarządu i Obsługi Klienta poszukujemy Specjalisty ze znajomością języka francuskiego.

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • przygotowywanie i tłumaczenie dokumentacji niezbędnej do realizacji zleceń krajowych i zagranicznych
  • kontakt (mailowy/telefoniczny) ze zleceniodawcami w celu doprecyzowania informacji
  • dbanie o obieg dokumentów w firmie i bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • sporządzanie analiz, raportów i rejestrów
  • rozliczanie i fakturowanie projektów
  • praca z systemem Optima
Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność organizacji pracy, zarządzania priorytetami i pracy w zespole
  • zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i kompetencji
  • elastyczny czas pracy (8h/dzień, możliwość rozpoczęcia między godziną 6 a 9)
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej
  • dużą samodzielność działania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • niekorporacyjną atmosferę
  • nielimitowany dostęp do kawy, herbaty
  • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon