Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Pracownik biurowy z j. niemieckim – stabilne zatrudnienie

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
992 dni temu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin | Numer ref.: PRB/037/MHO

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u klienta
  • Atrakcyjną stawkę zasadniczą
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość realnego awansu na wyższe stanowiska
  • Rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej Luxmed, którego koszt pokrywa Pracodawca dla Pracownika
  • Dodatkowy coroczny bonus świąteczny 700 zł brutto (wypłacany w grudniu)
  • Dofinansowanie przedszkola/żłobka dla dziecka
  • Karta żywieniowa (Edenred) 150 zł
  • Dodatkowe dni urlopowe uzależnione od stażu pracy

Wymagamy:

  • Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego
  • Wykształcenia min. średniego
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania:

  • Administracja dokumentów związanych z operacjami finansowymi zgodnie z podaną instrukcją
  • Sprawdzanie kompletności i poprawności dokumentów
  • Wprowadzanie i porównywanie danych do systemu

Nr. ref. PRB/037/MHO
Oferta dotyczy pracy stałej

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.