Pracownik Biurowy

HALE CARLO

Krapkowice

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2646438, z dnia 2019-09-13

Cenimy sobie profesjonalizmskuteczność oraz solidność w realizowaniu powierzonych sobie celów. Jeśli w życiu kierujesz się podobnymi priorytetami, oprócz tego kreatywnie podchodzisz do wszystkich powierzonych Ci obowiązków i cechujesz się pozytywnym nastawieniem oraz konsekwencją w realizacji wyznaczonych sobie planów - nie czekaj, tylko aplikuj na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / Krapkowice

Opis stanowiska

  • kontakt z klientem, przebiegający na wysokim poziomie
  • weryfikacja otrzymywanych dokumentów/faktur po ich uprzedniej selekcji
  • przygotowywanie i wystawianie faktur zgodnie z zawartymi umowami
  • dbanie o ład i porządek w biurze i szafach z przechowywaną dokumentacją
  • koordynacja przebiegu współpracy między działami firmy
  • poprawna obsługa urządzeń biurowych
  • prowadzenie spraw kadrowych i gospodarki samochodowej
  • bieżąca współpraca z biurem rachunkowym

Wymagania

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • samodzielne podejmowanie decyzji względem wykonywanych czynności
  • umiejętność sprawnej pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie
  • chęć nieustannego podnoszenia swoich kompetencji
  • zdolność efektywnego organizowania pracy własnej

Oferujemy

  • opcję rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • korzystne warunki finansowe
  • pracę na pełen etat w jednozmianowym systemie godzinowym oraz
  • szansę wykonywania zadań na stanowisku o dużym stopniu samodzielności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

HALE CARLO Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy
Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...
Praca Pracownik Biurowy