Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pracownik biurowy

SPO Glassworks
Poznań, Poznań / Swarzędz
praca stacjonarna
5934 dni temu

Ogłoszenie numer: 40237, z dnia 2008-02-21

W związku z dynamicznym rozwojem, rosnącymi wymaganiami klientów oraz realizacją nowych projektów firma o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym poszukuje w całej Polsce osób stanowiska regionalnych przedstawicieli handlowych.

Miejsce pracy: Poznań, Poznań / Swarzędz

Opis stanowiska

* Planowanie i realizacja harmonogramu zamówień u dostawców * Koordynacja i organizacja dostaw i wysyłek krajowych i zagranicznych * Negocjacje umów z dostawcami towarów i usług * Wszystkie czynności obsługi logistycznej * Ścisła współpraca z przedstawicielami handlowymi

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację z naszymi dostawcami z Niemiec. Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia Zdolności negocjacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów Umiejętność pracy pod presją Samodzielność i dobra organizacja pracy Zdolność szybkiego rozwiązywania problemów Gotowość do podróży służbowych, czynne prawo jazdy kat. B Obsługa komputera /programy/ Word, Exel, Internet

Oferujemy

Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Niezbędne narzędzia pracy.