Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik biurowy

Meden Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5379 dni temu

Ogłoszenie numer: 73594, z dnia 2009-08-27

Firma prywatna o stabilnej i renomowanej pozycji, znana od 20 lat na rynku polskim.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obsługa klientów fakturowanie, przygotowanie materiałów przetargowych i ofert, koordynacja pracy serwisu technicznego współpraca z Zarządem.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość języków obcych (angielski w mowie i piśmie, niemiecki)
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych.
  • Oferujemy

    Bardzo urozmaiconą i odpowiedzialną pracę wymagającą dobrego samoorganizowania, dyscypliny i solidności. Oferujemy szkolenie w zakresie wiedzy merytorycznej na tematy medyczne i procedur przetargowych. Istotne jest łatwe kontaktowanie się zarówno z naszymi klientami jak i personelem firmy. W przypadku spełnienia naszych wymagań jesteśmy zainteresowani wyłącznie długotrwałą współpracą.