Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    8 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Windykator Warszawa
Pracownik do Działu Księgowości / windykacja

JUAN E.Szałańska Spółka Jawna
Warszawa
praca stacjonarna
2014 dni temu

Ogłoszenie numer: 2127096, z dnia 2018-10-19

  Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby również  niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Aktywne wsparcie Działu Księgowości w zakresie windykacji i księgowości zobowiązań,
  • Księgowanie wyciągów bankowych,
  • Księgowanie zobowiązań,
  • Bieżące wsparcie administracyjne działu – w tym archiwizacja i segregacja dokumentacji.

Wymagania

  • Ukończona nauka w szkołach o profilach ekonomicznych,
  • Podstawowa wiedza z rachunkowości
  • Dobra znajomość programu MS Excel,
  • Skrupulatność, dokładność, terminowość, bardzo dobre zdolności organizacyjne.

Oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie,
  • Możliwość sprawdzenia w praktyce swojej wiedzy i umiejętności.

Poznaj

JUAN Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z 25-letnim doświadczeniem w produkcji elementów postforming. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny oraz dysponujemy zapleczem logistycznym z magazynami o powierzchni ponad 20 tys. m2.

Oferujemy szeroką gamę wyrobów tj. blaty meblowe i parapety wewnętrzne w ponad 80 dekorach. Ponadto posiadamy bogaty asortyment płyt mineralno-akrylowych Staron®, laminatów dekoracyjnych, płyt wiórowych: surowych, laminowanych, wysoki połysk AR+, płyt MDF, HDF, konstrukcyjno-budowlanych OSB, obrzeży i profili wykończeniowych, akcesoriów i okuć meblowych, elementów wykończenia i wyposażenia mebli renomowanych producentów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby niestandardowe. Mając na szczególnej uwadze jak najlepszą obsługę Klientów inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Wyroby JUAN mające szerokie zastosowanie m.in. w produkcji mebli kuchennych i wyposażenia wnętrz, wytwarzane są w nowoczesnej fabryce zlokalizowanej w Grajewie.

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży w Warszawie, Grajewie, Szczecinie, Białych Błotach k. Bydgoszczy oraz w Długołęce k. Wrocławia.