Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik Do Działu Księgowości

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. W-wy
Warszawa
praca stacjonarna
6540 dni temu

Ogłoszenie numer: 20613, z dnia 2006-06-08

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy jest jednostką budżetową, która zajmuje się administrowaniem mieszkaniowym zasobem m. st. Warszawy oraz powierzonym zasobem nieruchomości m. st. Warszawy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

dekretowanie faktur zakupu, wyciągów bankowych; księgowanie dokumentów źródłowych w programie Symfonia; księgowanie raportów kasowych i bankowych w programie Symfonia; przygotowanie danych do sprawozdań finansowych obowiązujących w jednostce budżetowej

Wymagania

wykształcenie średnie; znajomość programu Symfonia Premium F-K; doświadczenie w dziale księgowości; znajomość zasad księgowości w jednostkach budżetowych; znajomość MS Office; dobra organizacja czasu pracy; umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

praca na pełny etat w ramach czasowego zastępstwa; możliwość zdobycia nowego doświadczenia