Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    8 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Pracownik ds. Telewindykacji Wrocław
Pracownik do Działu Windykacji Aptecznej

NETTLE SA
Wrocław
praca stacjonarna
1296 dni temu
Miejsce pracy: Wrocław
TWOJE OBOWIĄZKI
  • prowadzenie telefonicznych negocjacji dot. redukcji zadłużenia kontrahentów (rynek medyczny i farmaceutyczny) oraz kontrola realizacji zawartych porozumień
  • bieżący kontakt z klientami w zakresie obsługiwanych transakcji
  • kontrola sald pod kątem realizacji polityki limitowania dostaw
  • sporządzanie okresowych raportów, zestawień i prezentacji z wyników pracy

NASZE OCZEKIWANIA

  • umiejętności negocjacyjne
  • kreatywność, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dobra organizacja własnej pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • dojrzałe i odpowiedzialne podejście do podejmowanych działań
  • dokładność i skrupulatność
  • znajomość środowiska MS Windows z pakietem Office (Excel)
  • język angielskiego średnio zaawansowany