Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik do sprzątania obiektu biurowego z orzeczeniem o niepełnosprawności (Zakład Pracy Chronionej)

Zakłady Usługowe EZT S.A.

Kraków

12 dni temu

Jesteśmy ogólnopolską firmą sprzątająca z branży usług czystościowych, w 1995 uzyskaliśmy status Zakładu Pracy Chronionej. Poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Pracownik do sprzątania obiektu biurowego z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Kraków
Ul. Przemysłowa

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych
  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych
  • utrzymanie czystości w toaletach
Wymagania:
  • sumienność,
  • punktualność,
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzątaniu biur,
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 21:00
  • weekendy i święta wolne
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet socjalny
Kandydatów przesyłąjących swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Lub/i:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Sprzątający

Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: ...
Pracownik Sprzątający Praca Pracownik Sprzątający

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (643)
Wałbrzych (66)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (238)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (239)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2015)
Radom (171)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (80)