Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik dozoru bloku energetycznego

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

Częstochowa

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2577994, z dnia 2019-08-05

uznany na rynku europejskim dynamicznie rozwijający się

producent branży przemysłu ciężkiego

zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi procesu wytwarzania energii elektrycznej i ciepła z bloku energetycznego, przy użyciu komputerowego systemu operacyjnego.
  • Kontrolowanie parametrów pracy i sprawności urządzeń i podzespołów bloku energetycznego.
  • Sprawdzanie operatywnej gotowości urządzeń będących w rezerwie po stronie mechanicznej, elektrycznej i automatyki.
  • Wystawianie zawiadomień do służb utrzymania ruchu w zakresie usterek mechanicznych, a także zakłóceń w pracy aparatury kontrolno – pomiarowej, układów sterowania i systemów zabezpieczeń.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu energetyki cieplnej lub mechaniki (elektrownie zawodowe, elektrociepłownie przemysłowe).
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na obiektach i układach energetycznych.
  • Uprawnienia: Grupa 1 (pkt. 1 i 10), Grupa 2 (pkt. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 10), Grupa 3 (pkt. 6, 7, 8, 10).
  • Decyzyjność i samodzielność w działaniu.
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie będącej najnowocześniejszą koksownią na terenie kraju.
  • Współpraca z doświadczonymi ekspertami i menedżerami – pasjonatami w swoich obszarach.,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.,
  • Opieka medyczna.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Energetyk

Energetyk, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest specjalistą w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania różnorodnych rodzajów energii. W zależności od tegoż rodzaju wyróżnia się termoenergetyków, wyspecjalizowanych w energii cieplnej, hydroenergetyków zajmujących się energią wodną, aeroenergetyków (energia pozyskiwana przy pomocy wiatru), energetyków jądrowych, oraz najczęściej ...
Energetyk Praca Energetyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (636)
Wałbrzych (67)
Legnica (116)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (263)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (1993)
Radom (162)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (217)
Nysa (62)