Pracownik dozoru bloku energetycznego

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

Częstochowa

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2789423, z dnia 2019-12-03

uznany na rynku europejskim dynamicznie rozwijający się

producent branży przemysłu ciężkiego

zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi procesu wytwarzania energii elektrycznej i ciepła z bloku energetycznego, przy użyciu komputerowego systemu operacyjnego.
  • Kontrolowanie parametrów pracy i sprawności urządzeń i podzespołów bloku energetycznego.
  • Sprawdzanie operatywnej gotowości urządzeń będących w rezerwie po stronie mechanicznej, elektrycznej i automatyki.
  • Wystawianie zawiadomień do służb utrzymania ruchu w zakresie usterek mechanicznych, a także zakłóceń w pracy aparatury kontrolno – pomiarowej, układów sterowania i systemów zabezpieczeń.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu energetyki cieplnej lub mechaniki (elektrownie zawodowe, elektrociepłownie przemysłowe).
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na obiektach i układach energetycznych.
  • Uprawnienia: Grupa 1 (pkt. 1 i 10), Grupa 2 (pkt. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 10), Grupa 3 (pkt. 6, 7, 8, 10).
  • Decyzyjność i samodzielność w działaniu.
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie będącej najnowocześniejszą koksownią na terenie kraju.
  • Współpraca z doświadczonymi ekspertami i menedżerami – pasjonatami w swoich obszarach.,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.,
  • Opieka medyczna.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.

Kontakt w sprawie rekrutacji w godz. 7-15: tel. 34 3890730, 34 3890731,

kom. 662 137 733, 785 295 520

Prosimy o umieszczenie w swojej aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

www.koksownianowa.pl

Poznaj

Poznaj stanowisko: Energetyk
Energetyk, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest specjalistą w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania różnorodnych rodzajów energii. W zależności od tegoż rodzaju wyróżnia się termoenergetyków, wyspecjalizowanych w energii cieplnej, hydroenergetyków zajmujących się energią wodną, aeroenergetyków (energia pozyskiwana przy pomocy wiatru), energetyków jądrowych, oraz najczęściej ...
Praca Energetyk