Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Analityk danych rynkowych Warszawa
Pracownik ds. analiz prognostycznych ruchu kolejowego

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Warszawa
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
341 dni temu

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko:

Stanowisko ds. analiz prognostycznych ruchu kolejowego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: WZ/ISR/97/03/23
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • wykonywanie analiz prognostycznych ruchu pasażerskiego z wykorzystaniem modeli prognostycznych w programie PTV Visum,
  • wykonywanie analiz prognostycznych ruchu towarowego,
  • weryfikacja analiz transportowych wykonywanych zewnętrznie (np. w studiach wykonalności) pod kątem prognostyczno – marketingowym,
  • opiniowanie lokalizacji przystanków osobowych i stacji pod kątem handlowym,
  • udział w pracach inicjujących nowe projekty inwestycyjne w Spółce w zakresie infrastruktury kolejowej,
  • udział w przygotowywaniu opisu przedmiotu zamówienia dokumentacji planistycznej, przedprojektowej i projektowej dla inwestycji kolejowych,
  • opiniowanie dokumentacji planistycznej, przedprojektowej i projektowej dla inwestycji kolejowych pod kątem prognostyczno – marketingowym.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe na kierunku transport, ekonomia,
  • znajomość sieci transportowej kraju,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.
Mile widziane kwalifikacje:
  • doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą programu PTV Visum,
  • wiedza zawodowa z zakresu projektów inwestycyjnych, infrastruktury kolejowej, ruchu i transportu kolejowego.
Korzyści
dla Ciebie:
Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.
Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Poznaj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.