Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Pracownik ds. fakturowania i prowadzenia gospodarki magazynowej

Torimex-Chemicals LTD Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4724 dni temu

Ogłoszenie numer: 152520, z dnia 2011-06-10

Firma Torimex - Chemicals Ltd Sp. z o.o. powstała w Łodzi w 1994 roku. Lata działalności ugruntowały naszą pozycję na rynku krajowym, przede wszystkim, jako dystrybutora surowców i produktów - znanych w Świecie koncernów chemicznych - głównie dla przemysłu gumowego.
Od lat promujemy wiodące marki i technologie. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas surowców i produktów. Wychodzimy naprzeciw zmianom, poszukując i promując innowacyjne rozwiązania tak w technologii jak i w doborze surowców.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za;
  • Prawidłowe wystawianie faktur sprzedaży
  • Wprowadzanie towarów na magazyn
  • Bieżące uzgadnianie stanów magazynowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lat
  • Wykształcenie min średnie ekonomiczne
  • Znajomość zagadnień związanych z obrotem towarowym z zagranicą ( WNT, WDT)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Znajomość programu Symfonia Handel
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w miłym zespole